Karolak Quartet i Beata Przybytek – Zaduszki Jazzowe 2014

ChDK, 2 listopada, godz. 18, bilet 40 i 50 zł.
W tym roku odwiedzi nas wirtuoz organów Hammonda - Wojciech Karolak, wraz ze swoim zespołem w składzie: Jerzy Małek, Tomasz Grzegorski, Arkadiusz Skolik. Gościem specjalnym będzie uznawana za jeden z najciekawszych, polskich głosów Beata Przybytek.

19 polubienia

180 wyświetlenia

Grzegorz Hyży – koncert

ChDK, 24 października, godz. 19, bilet 35 zł.
Piosenki Hyżego „Na chwilę” czy „Wstaję” nie schodzą z pierwszych miejsc list przebojów, nic dziwnego więc, że wokalista otrzymał statuetkę za Najlepszy Radiowy Debiut. 27 maja 2014 r. ukazał się jego album studyjny pt. „Z całych sił”.

40 polubienia

1245 wyświetlenia

IV Chełmski Festiwal Szantowy

ChDK 4 października 2014, godz. 12 i 17, bilet 25 zł (w dniu koncertu 30 zł).
AHOJ!!! Chełmski Dom Kultury i Stowarzyszenie  Klub Żeglarski Chełm zapraszają na IV Chełmski Festiwal Szantowy.

33 polubienia

453 wyświetlenia

Bracia – koncert

ChDK, 22 listopada, godz. 19, bilet 50 zł.

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na długo oczekiwany koncert zespołu Bracia. Ostatni czas przyniósł zespołowi rozgłos, można ich usłyszeć dosłownie wszędzie. Nowy album "Zmienić zdarzeń bieg", podczas festiwalu w Sopocie, otrzymał status Złotej Płyty.

33 polubienia

1156 wyświetlenia

Mayday – spektakl

ChDK, 11 października, godz. 18, bilet 20 zł.
W związku z wieloma prośbami, Chełmski Dom Kultury pragnie zaprosić po raz kolejny na fantastyczną komedię Raya Cooneya pt. „Mayday”(Run for Your wife) w wykonaniu Teatru Ziemi Chełmskiej.

30 polubienia

1267 wyświetlenia

Justyna Steczkowska – koncert

ChDK, 10.10.2014, godz. 19, bilet 60 zł
Coraz częściej czołowe postaci polskiego show-biznesu uwzględniają Chełmski Dom Kultury w swoich trasach koncertowych. Do grona artystycznej elity niewątpliwie można zaliczyć Justynę Steczkowską, która odwiedzi Chełm z koncertem „Magia trwa”.

36 polubienia

1254 wyświetlenia

Gród imieniem Chełm - film

Film produkcji Chełmskiego Domu Kultury prezentujący sylwetkę księcia Daniela Romanowicza oraz początki miasta Chełm.

22 polubienia

222 wyświetlenia

Bóg Niżyński – spektakl

ChDK, 18 października, godz. 18 Tej jesieni Teatr Polska zawita do ChDK. W ramach projektu na deskach sali widowiskowej wystawione zostaną trzy spektakle trzech, różnych teatrów. Ostatnim z nich będzie „Bóg Niżyński” Teatru Wierszalin.

47 polubienia

487 wyświetlenia

Kolejna Noc kultury za nami!

Tegoroczna Noc kultury była wyjątkowa i zaskakująca. W programie znalazły się trzy oferty Chadeku. Rozpoczęliśmy spektakularnie - od Koncertu na dachu.

34 polubienia

1065 wyświetlenia

Pod Budą – koncert

ChDK, 06 grudnia, godz. 18.00, bilet: 70 zł.
Muzyczny prezent na Mikołajki . W tym roku Chełm odwiedzi legendarna krakowska grupa muzyczna, z charyzmatycznym wokalistą Andrzejem Sikorowskim. Muzycy przygotowali najbardziej znane i lubiane przeboje. Publiczność usłyszy m.in. "Balladę o ciotce Matyldzie", "Bardzo smutną piosenkę retro" czy „ Jeść, pić, kochać”.

32 polubienia

765 wyświetlenia

Neonówka - kabaret

ChDK, 19 października, godz. 16:30, bilet 60 / 80 zł.
„Pielgrzymka do miejsc śmiesznych” - to tytuł najnowszego program Kabaretu  Neo-Nówka.
Tym razem wrocławianie zabierają widzów we wspólną podróż do  miejsc, w których nic nie jest takie jakie powinno. W tym programie  Neo-Nówka stara się zaskoczyć widza nową i czasami zaskakującą formą  prezentowanych skeczy.

36 polubienia

1061 wyświetlenia

Czy jest na sali lekarz - spektakl

ChDK, 14 października, godz. 19, bilet 60 zł.
Nowa sztuka Tomasza Jemioły to szalona, pełna absurdów i zabawnych nieporozumień, komedio-farsa będąca odzwierciedleniem tego wszystkiego, co dzieje się w służbie zdrowia. Nieudolni, skorumpowani lekarze, brak lekarstw, szpitalny nieład, terminy badań sięgające nieskończoności i biurokracja. Całość przepleciona jest łatwo wpadającymi w ucho piosenkami oraz zabawnymi dialogami. Dwie godziny dobrej zabawy!

48 polubienia

945 wyświetlenia

Był sobie Polak, Polak, Polak i diabeł – spektakl

ChDK, 21 września, godz. 18, bilet 20 zł.
Tej jesieni Teatr Polska zawita do ChDK. W ramach projektu na deskach sali widowiskowej wystawione zostaną trzy spektakle trzech, różnych teatrów.

21 polubienia

1119 wyświetlenia

Piosenki W. Wysockiego – koncert, Projekt Volodia

ChDK, 20 września, godz. 19:00, bilet: 25 i 35 zł.
Projekt Volodia czyli najlepsze piosenki Włodzimierza Wysockiego. Podczas koncertu usłyszymy najlepsze piosenki legendarnego barda w poetyckich przekładach na język polski i nowoczesnych aranżacjach.

28 polubienia

582 wyświetlenia

Klimakterium 2 - spektakl

ChDK, 03 października, godz. 19 Bilet 80 zł.
Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliano już wszystko... Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! „Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał” powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych.

37 polubienia

918 wyświetlenia

Next   —›     

Wspierają nas

FORMULARZ KONTAKTOWY

Please enter name
Please enter e-mail
E-mail is not a valid format
Please enter message

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS

Pomoc

W zakładce "Aktualności" znajdziecie Państwo najnowsze artykuły dotyczące naszej działalności. Formy artystyczne prowadzone przez Chełmski Dom Kultury znajdują się w menu "Nasze Formy". Osoby zainteresowane wynajmem sal lub pokazami artystycznymi zapraszamy do podstrony "Usługi". Jeśli chcą Państwo zarezerwować lub kupić bilet na nasze wydarzenie kliknij przycisk "Rezerwacja biletów" w głównym menu.

Wszelkie uwagi/problemy dotyczące funkcjonowania strony prosimy zgłaszać na adres: a.adamczuk@chdk.chelm.pl

Uwagi i propozycje

Staramy się trafiać w Wasze gusta, zaspokajając głód również kultury niekomercyjnej - i tu liczymy na Waszą pomoc, sugestie. Chcemy, żeby byli Państwo nie tylko odbiorcami kultury, ale także jej twórcami. To nie slogan - CHDK istnieje i działa po to, by stawać się centrum życia kulturalnego w Chełmie. Bardzo byśmy sobie tego życzyli…

Czekamy na Wasze uwagi i propozycje.

Dla mediów

Zamieszczony logotyp można wykorzystywać w publikacjach dziennikarskich. Dziennikarzy zainteresowanych innymi materiałami prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem ### ### ### lub pocztą elektroniczną na adres: mariuszmatera@chdk.chelm.pl