Poza nauką gwarantujemy DZIECIOM miłą zabawę w ARTYSTÓW w ciepłej, koleżeńskiej atmosferze.

Edukacja plastyczna ma charakter pracy twórczej, ukierunkowanej i prowadzonej przez plastyka w pracowni, jak również w plenerze. Obejmuje ona różne techniki i formy wypowiedzi twórczej dziecka. Należą do nich: malarstwo, rysunek, grafika, rzeźba, ćwiczenia manualne z użyciem różnych materiałów do obróbki plastycznej. Zapraszamy do pracowni plastycznej na zajęcia o wysokim poziomie artystycznym, prowadzone w grupach nie przekraczających 10 osób. W trakcie edukacji przewidziane są dodatkowo warsztaty zimowe i letnie - plener wyjazdowy.

Osoba odpowiedzialna: Anna Szumera

Nie jest ważne co potrafisz na wstępie, przyjdź, a zobaczysz czego się nauczysz. Proponujemy ciekawe warsztaty z różnych technik plastycznych.

Proponujemy zajęcia plastyczne dla młodzieży gimnazjalnej i szkół średnich. Mają one za zadanie rozwijać zdolności młodego twórcy i przygotowywać go do egzaminów i edukacji artystycznej na poziomie szkół średnich i wyższych. W trakcie zajęć „szlifujemy” kreskę, kładąc nacisk na proporcje postaci, kompozycję, perspektywę i budowę bryły w martwej naturze.

Osoba odpowiedzialna: Anna Szumera

W każdym z nas drzemie dusza artysty - czas ją odkryć, a może tylko rozwinąć. Plastyka to także terapia dla duszy - należy o tym pamiętać.

Zapraszamy do pracowni twórczej dorosłych, gdzie pod okiem fachowca odkryją swój talent, rozwiną umiejętności plastyczne, spełnią swoje marzenia oraz spędzą czas w twórczej atmosferze.

Zajęcia: Poniedziałki - godz. 17.00 - 21.00

Osoba odpowiedzialna: Anna Szumera

Warsztaty Rodzinne z ChDK - NOWOŚĆ

ChDK, 24 marca, g. 11.00

Zapraszamy do udziału w pierwszym spotkaniu w ramach Warsztatów Rodzinnych.

Ferie z Chadekiem

ChDK, 29 stycznia - 9 lutego 2018 r.

Na ferie zimowe przygotowaliśmy dla Was mnóstwo ciekawych propozycji.

WERNISAŻ JUBILEUSZ 15-LECIA "ALTERNATYWA"

ChDK, 3 lutego 2018, godz. 16:00.

warsztaty w glinie- "plastuś"

Edukację plastyczną 2016/17 zapoczątkowały warsztaty rzeźbiarskie w glinie. Niesamowita frajda dla najmłodszych.

"Plastuś" w pracowni 2016/17

Grupa "Plastuś intensywnie pracowała przez cały rok. Dzieci z radością odkrywały nowe techniki.

ALTERNATYWA plener"2015

Wakacyjny czas nie poszedł na marne grupie "Alternatywa", gdyż bardzo pracowicie uczestnicy zajęć potraktowali zaproponowane przez instruktora Annę Szumera wyjazdy plenerowe.

Strony

FORMULARZ KONTAKTOWY

Please enter name
Please enter e-mail
E-mail is not a valid format
Please enter message

ZNAJDŹ NAS

Dla mediów

Zamieszczony logotyp można wykorzystywać w publikacjach dziennikarskich. Dziennikarzy zainteresowanych innymi materiałami prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 82 563 00 81 - wew. 318 lub pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@chdk.chelm.pl


Pomoc

W zakładce "Aktualności" znajdziecie Państwo najnowsze artykuły dotyczące naszej działalności. Formy artystyczne prowadzone przez Chełmski Dom Kultury znajdują się w menu "Nasze Formy". Osoby zainteresowane wynajmem sal lub pokazami artystycznymi zapraszamy do podstrony "Usługi". Jeśli chcą Państwo zarezerwować lub kupić bilet na nasze wydarzenie kliknij przycisk "Rezerwacja biletów" w głównym menu.

Wszelkie uwagi/problemy dotyczące funkcjonowania strony prosimy zgłaszać na adres: a.adamczuk@chdk.chelm.pl

Uwagi i propozycje

Staramy się trafiać w Wasze gusta, zaspokajając głód również kultury niekomercyjnej - i tu liczymy na Waszą pomoc, sugestie. Chcemy, żeby byli Państwo nie tylko odbiorcami kultury, ale także jej twórcami. To nie slogan - CHDK istnieje i działa po to, by stawać się centrum życia kulturalnego w Chełmie. Bardzo byśmy sobie tego życzyli…

Czekamy na Wasze uwagi i propozycje.

Sala widowiskowa

Ilość miejsc - 504 Posiada dużą scenę z regulowaną głębokością, komfortowe nowe fotele, fosę dla orkiestry symfonicznej. Dysponujemy nowoczesnym oświetleniem teatralno-estradowym (75 punktów świetlnych) oraz rewelacyjnym nagłośnieniem wyrównanym liniowo francuskiej firmy Nexo Geos (konsolety cyfrowe Yamaha Ls9). Na zapleczu sceny znajdują się duże i wygodne garderoby. Sala jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji muzyków oddajemy znakomity fortepian marki Petrof.